| no.name a întrebat:

Vreau si eu niste tactici pentru online football manager. Cele mai bune primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| T2S a răspuns:

Eu joc 4-3-3 sau 3-4-3 pe laterale. Fundasi-raman in spate, mijlocasi-neutru, atancanti-doar atac. Pase rapide, joc la offside, om la om. merge atat la echipe mari cat si la cele mai mici, eu pana acum am castigat cu stilul asta de joc.
Bafta!

| carnatpasat a răspuns (pentru T2S):

4-5-1, dur, sut din prima, atacantii doar in atac, mijlocasii impinsi in fata, fundasii raman in spate, om-la-om, la offside, mentalitate-neutru, pase din prima pressing 75%. E cea mai buna tactica MdF.

12 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

Cred ca te referi la managerdefotbal.ro
Eu joc asa : 3-4-3, stil de joc: tare, pe laterale, foarte ofensiv, pase rapide, 88% pressing, om la om, la offside nu. Pe laterale pui tot timpul mijlocasi ofensivi cu mai multe puncte in atac decat mediu, si la centru mijlocasi defensivi cu mai multe puncte in aparare decat mediu. Mai e si 4-3-3, Stil joc: tare, pe laterale, ofensiv, pase rapide, 85% pressing, zonala, la offside. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc un 5-4-1 daca joc contra echipe mari fundasi raman in spate mijlocasi ajuta apararea si atacanti doar atac f deffensiv presing 50% zonala fara joc la offside joc de posesie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc cu 4-2-3-1 sau 4-1-4-1 cele mai tari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4-5-1 B e cea mai bună tactică din OFM. Vă spune bbdanbb.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4-3-3 joc eu si pana acum am facut furori joc normal pressin 89% suturi din prima ofensiv jokati cam asa e bun.Bafta!

| MihayAndrey a răspuns:

4-3-3 A - pe laterale, extrem; pressing 100% atacanti, doar atac, mijlocasi sustine atacul (ceva de genu) si fundasi urca linia de fund (ceva de genu). Succes Eu am luat locul 1 cu multe echipe cu aceasta tactica

| Petru_Donica_1998 a răspuns:

4-3-3 B,joc de pase,atacantii doar atac,mijlocasii imping in fata,fundasiiramin in spate,om la om, fara ofsaid, mentalitate foarte ofensiva, pase din prima, presing 100%

| steauabucuresti003 a răspuns:

Depinde ce obiectiv ai, nu poti juca cu aceiasi tactica la o echipa de locul 16 si la o echipa de locul 1

| carnatpasat a răspuns:

Salut! 4-5-1, dur, sut din prima, fundasi raman in spate, mijlocasi impinge in fata, iar atacantii doar atac.
Om-la-om, la offside, mentalitatea-neutra, pase din prima pressing 75%.
Sunt pe locul 1 cu At. Mineiro dupa 5 etape cu 15p fara nici un gol primit si 17 punctate.
Bafta!

| carnatpasat a răspuns:

S