| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu recomandari de carti cu vampiri, chestii din astea mai horrorhee hee?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Hm, cărţi cu vampiri...
Păi poţi încerca Twilight, The Vampires Daires,Vampirii Sudului,Interviu unui vampir, Vampirul Lestat, Regian damnatilor
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Asdfghjklm a răspuns:

Casa noptii de P.C. Cast si Kristin Cast

| DeniClopo a răspuns:

Iti recomand Academia Vampirilor dar nu e horror insa te tine mereu in suspans si e foarte tare. Si daca vrei si Fortele raului absolut, Altfel de ingeri.

| Larionana a răspuns:

Morti pana la apus,Categoric moarta,Moarte in familie,Mort si-ngropat,Mai rau decat moartea,Morti cu totii, Mort de-a binelea, Moarta pentru toti, Clubul morților, Moartea la Dallas