| neamtzzu a întrebat:

Vreau un caine, ce se aleg intre : cane corso imperial molloss rottweiler sau american bulldog?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bøøgey a răspuns:

Cane Corso.

3 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Umm..pai toti cainii pe care i-ai enumerat, daca nu sunt bine dresati sau educatii pot sa isi atace stapanul si chiar sa il omoare...dar dintre ei ti-as recomanda american bulldog...sau ai putea sa iti iei un Beagle sau un Golden Retriever ori un Labrador Retriever.

| DenissaRoxana a răspuns:

Eu prefer rottwiler. Este un caine frumos (ca aspect, cat ca si caracter). Toti cainii pe care i-ai enumerat imi plac, dar rottwiler-ii imi plac mult. Toti cainii trebuie dresati, ca mai tarziu sa nu ai probleme cu ei si sa ai un caine educat. Trebuie sa te informezi bine inainte sa cumperi catelul...despre standaddul rasei, caracter, ingrijire etc...

| GeorgeMojoiu a răspuns:

BullDogwinking