| kresycenzia a întrebat:

Vreti sa fim vecini pe Farmerama? Eu am contul de doua zile si sunt totusi inca la nivelul trei. Dar am invatat cum sa avansez mai repede! Daca sunteti in cautare de vecini, scrieti-va aici numele de utilizator. Apoi asteptati o cerere de prietenie si cadouri de la utilizatorul liliclub. Abia astept sa am mai multi vecini, pentru ca momentan am doar trei vecini si am nevoie de mai multi. Primul care da raspuns (bun) are funda. Ceilalti cate trei voturi. Sunt de parere ca este o afacere foarte buna!

9 răspunsuri:
| BipBip a răspuns:

Pai nu am nici-un vecin deci as vrea: numele meu este xByAnKax.

| BipBip a răspuns:

Si sunt parca nivel 15

| Deutssa_4531 a răspuns:

Pai al meu este Andreutza2002.
Dar iti ma dau pentru. ca ar trebuie. sa ai 18 vecini dar iti mai trebuie. 15 deci, iti dau cate stiu.
1. Andreutza2002
2. 70_Marian_70
3. aditsa.adisoor
4. MoniqAngels
5. Moniq96
6. fernanda. fernanda
7. florady
8. alicor
9. robertbossu
10. bicbic70
11. lore128
12. polis881
13.franzi.s.

14.lucadaniel111
15. anitagianina

| respekt92 a răspuns:

Telescuion

| leonard92 a răspuns:

Devyl92 add me

| Annonimous a răspuns:

Id meu ionut_pece. Am nevoie de vecini

| Cioroianu_Relu_1995 a răspuns:

Salut bagati-ma in lista va rog am lv 51 si caut vecini happy cristiano790

| Love_Ingerash_1997 a răspuns:

Ingerashlove

| Stroescu_Gabriela_1984 a răspuns:

Si eu as dori cativa vecini harnici. numele meu este gabriela_ela85