| Sertie a întrebat:

ziceti-mi si mie jocuri ca ourworld, lady popular, star dool, miss bimbo, supersecret, pandada... etc. cine zice bine dau 5 funda! ^_^

7 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Www.faunasphere.com, www.cooeeclub.com, www.panfu.com, www.justleapin.com, www.farmarama.ro, www.zoomumba.ro Fantage.com roiworld.com www.woozworld.com FreeRealms.com jumpstart.com super secrets.com funda;;)

| Isabelamaria21 a răspuns:

Clubpenguin.com

supersecret.com

maidmarian.com

panfu.com

Sims 3

Second life

Imvu

si cam atat stiu funda?

| Gandacelu a răspuns:

Fantage.com
roiworld.com
www.woozworld.com
FreeRealms.com

| adee9 a răspuns:

Smallworld e unu tare dar stiu decat pe asta si ourworld crying funda te rog puppy dog eyes

| RazvyP a răspuns:

Pai
Webkinz
Fantage Europe
Secret builders
club penguin
pandanda
Ozzy club
FreeRealms
atatea stiu

| elnutza45 a răspuns:

Miss star, printess, hallod