| bogdanul a întrebat:

1,75 la 16 ani si 8 luni...Ce sanse am sa ajung macar la 1.80

Răspuns Câştigător
| Foxglove13 a răspuns:

Ai sanse mari, baietii cresc pana la varsta de 18/19 ani. Daca te apuci si de un sport, cresc sansele.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai poti sa mai cresti, pana la 20 de ani.Sanse sunt.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanse mici.

| Sn4k3 a răspuns:

Sanse destul de bune daca faci sau incepi sa faci vreun sport. Am vazut ca inotul si baschetul sunt cele mai recomandate.

Răspuns utilizator avertizat
| 6Anonim9 a răspuns:

Cool! Si eu am 16 ani si 8 luni, tot 1.75. N-ai cumva 75kg? Poate suntem gemeni sau ceva rolling on the floor))))
Tine-mi pumnii, ca sa ajungem amandoi la 1.80 macar. (Ti-i tin si eu)
PS: sper ca avem aceleasi sanse laughing)

| Zdog a răspuns:

Destul de mari, de punea problema daca aveai 18-20 ani

| Louys a răspuns:

Se poate sa ajungi, ai sanse.

| Allexanndrra005 a răspuns:

Pai o sa mai cresti, baietii incep sa creasca in perioada asta.happy
Sper ca te am ajutat!☆