| karlikuicsddd a întrebat:

1.Are cineva idee dacă se poate transporta cu avionul în bagajul de cala un cartuș de țigări și eventual niște arome de narghilea?
2. Cate utilizari are un pachețel de aroma de narghilea?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De unde vii si unde pleci? Sunt reguli vamale diferite daca este vorba de tara UE sau nonUE.
Pachetul cu tutun cum se numeste si cat ii de mare (cate grame)?

| Mh_Silviu_1995 a răspuns:

In bagajul de cala ai voie,,, cel putin eu am adus un cartus din zaventem(belgia) cu compania blue air,,, nici o problema nu am avut