| Lefter a întrebat:

1) Vreau sa imi cumpar o bricheta zippo, dar ieftina. Sunt curios, si daca imi place vreau una originala.
Si am vazut aici http://www.military-shop.ro/Brichete-Zippo/Bricheta-US-B lank-Tip-Zippo.
Problema e ca nu trimite daca nu comanzi de 50 de RON.
Nu stiti un site de unde pot comanda un zippo de asta ieftin, dar care sa mi-l trimita chiar daca comand numai atat.

2) O bricheta de asta pot sa o incarc cu benzina normala, de la benzinarie? Ca am vazut ca e cam scumpa benzina aia zippo( am vazut pe okazii 17 Ron pentru 125 ml)

5 răspunsuri:
| Rares77 a răspuns:

Incearca aici http://www.military-test.ro/......cheta.html
Este in limba romana si o sa-ti raspunda

| Easton a răspuns:

Este asa ieftina pentru ca este tip zippo! nu este zippo! cea mai ieftina zippo probabil gasesti pe okazii incepand cu 70-75 de lei sigilata si originala

| Bogdan_Ctin_1985 a răspuns:

17 lei benzina
sau 33 lei tot setul cu 10 pietre speciale + vata + benzina atat e stul eu am dat din auchan 13 lei pe 125ml pe benzina si be 6 pietre cu toate ca te tine o piatra 7 8 luni lejer
frate i ati setul tot ca te duce ieftin 330 de mi vechi? daca le iei separat erau 13 ron benzina care mi am luat dar eu aveam tot ul in afara de benzina care ia aia de tine o incarcatura smechera pusa frumos mai stai s 2 3 min cu ia in su pe urnma in jos dupa aia e super se umezeste tot asta e tot ce conteaza si al sfarsit dai si pe langa gaura putin asa faci un opt sau infinit asa lejer si lasi as sa absoarba eacat arenevoie si pentru celalat NU SE POATE INCARCA CU BENZINA DE LA POMPA? ASTA E SPECIALA adica e un fel de benzina e gen diferenta intre benzina si kerosen sau motorina si benzina pe bune ti o strici si eu n-am vazut dsub 100 ron una si 1 mil o vricheta hm...eu am primit o cadou
dar m-am uitat
mama ce preturi
am vazut preturi de 300mi frate 280 si era auriu si iesea in evindeta un vultur, bai ma asape el de vultur intra pe zippo ssintra pe ocazii dar daca ti cumperi ia ti noua pentru oricne sa si o cumpere noua si sa o intretina cum trebuie il tine o viata de om
multi taximetisti sunt atasati de unele cutite, motocliclete, brichete pe bune ...pe bune bine sunt la comanda poti sa faic poti sa tii pui poza ta mai multe deci poti face orice sa fie scris, pictat, pozat etc un prieten are 2 fete pe o parte una pe o parte cealalta dar a dat bani frae
frate
iti cam 3mil 3 jumate
si mi se pare o suma scumopa deci inca o data nu incerci alta benzina de la pompa o puneti in capac ede sticla sicu pipeta dai sa uemzesti ala haide mai ce dracu, 2 daca luati originala e scumpa dar e de o viata sunt brichete de spun povesti de ar putea povesti3 luati kitul nu le luati separat luati tote maxim 35 lei eu am vazut cu 33, 33 ron benzina 125 ml, pietre 10,

| Ionescu_Fcrb_Florin_1979 a răspuns:

Salut! am eu doua brichete zippo originale daca te intereseaza la un pre foarte bun.contact florinionescu2003@yahoo.com