| FlorinCiokan a întrebat:

A avut cineva abonament Vodafone +telefon? cu " a avut " ma refer daca nu a mai platit abonamentul si telefonul i-a ramas. Ce s-a intamplat dupa?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......a-semneze/

http://www.tpu.ro/......1-2015-am/

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| InnocentSins a răspuns:

Telefonul rămâne al tău însă cu obligația contractuala de a plăti abonamentul. Îți vor trimite scrisori acasă după un anumit timp prin care îți cer să achiți facturile restante. Ai putea de exemplu să îți achiți factura apoi să renunți la abonament dacă acesta nu te mulțumește. Numai bine!

| echo1700 a răspuns:

După terminarea abonamenului (2 ani) telefonul rămâne al tău, cel mai probabil o să te întrebe dacă vrei sa mergi cu ei mai departe adică să-l prelungeşti sau nu.Te salut

| roberttt951 a răspuns:

Nu am avut la vdf dar am avut la telekom si tot ce au facut a fost sa imi trimita o scrisoare acasa in care mi se cerea sa platesc abonamentul si dupa nimic altceva