| LighteD a întrebat:

A comandat careva de pe site-ul asta? http://www.emag.ro
E de incredere? in cate zile v-a sosit >comanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, destul de des. Comenzile au venit luni daca am comandat vineri, sau a doua zi daca am comandat in cursul saptaminii. Plata o faci la livrare, iar marfa e ok (cel putin eu n-am avut surprize neplacute).

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, am comandat si a venit comanda exact in ziua in care mi-au spus ca o sa vina. In general, a durat 2, maxim 3 zile. Si asta, pentru ca aveam eu programul incarcat in ziua propusa de ei.

| xxdd a răspuns:

Am comandat. e de incredere si are lucruri de buna calitate. :d

| WhiteTiger a răspuns:

Un prieten de-al meu comanda destul de des de acolo si de este de incredere. Comenzile vin repede din cate am auzit. funda...