| AvalohAlyn a întrebat:

A facut cineva un curs de limba engleza? Dar pentru operator pc? Ce este mai de folos? Ma gandesc sa fac si eu unul dintre cursurile astea doua..Si voiam daca se merita.La engleza exista aparatura moderna,cursuri BBC,video,cd-uri, proiecte, planse etc.cu profesori iar la operator pc este o sala cu niste calculatoare ultra-performante zic ei..Se merita sa fac unul din aceste cursuri? Ce imi recomandati din cele 2? Trebuie sa aleg unul din 2.La final se da o diploma si un certificat de absolvire.

1 răspuns:
| cristianblechix a răspuns:

Daca lucrezi prin tari straine, sau calatoresti mult, alege limba engleza, daca stai in Romania, alege operator pc.Asta e parerea mea. Funda?