| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

A fost cineva in Dragonul Rosu?
Eu merg saptamana viitoare...
ce parere aveti de preturi ...de marfa etc big grin

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Dar ce este Dragonul Rosu la tine in oras? ca la mine de exemplu este un magazin cu laborator propriu de fabricare a produselor de patiserie/cofetarie, la care preturile sunt putin cam piperate dar produsele exceptionale.

| IIIx333III a răspuns:

Europa mi se pare cel mai convenabilwinking. (Adica... da, acelasi cu Dragonul Rosu, doar ca tarabele de pe acolo). Nu ezita sa treci si pe la ele! Majoritatea hainelor pe care le am sunt de acolo, si te anunt ca mi se par de calitate buna!winking Cum ti s-a parut pana la urma?

| kurinkita a răspuns:

Daca e vorba de Dragonul Rosu din Bucuresti, atunci iti recomand cat mai multe capcane in buzunare. Ai fi surprins cine e pus pe "treaba" pe acolo.

Marfa este destul de ieftina si sunt de o calitate destul de buna, unele chiar foarte buna, trebuie sa ai noroc cand cauti.

| andreivmarin a răspuns:

Sa imi spui si mie cum ti s-a parut. nu am fost niciodata acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am fost...

Sincer unele chestii sunt chiar convenabile ca pret.(eu mi-am luat o rochie cu 5 milioane din Obor si acolo aceeasi era 2 milioane) Poti lua la bucata sau unele chestii sunt en gros only. Dar, ultima data cand am fost(ni presupun ca nu s-a schimbat) erau mai multe cladiri cu un anumit "produs" in fiecare. Gen o cladire cu incaltaminte, trei cu haine. Dar in principiu gasesti de toate, cate putin in fiecare.

Happy shopping! laughing

| Surubelul a răspuns:

Nu am fost dar am o pr care a mers si a zis ca e tarea si ca sunt haine tari si ieftine deci cand te duci, o sa afli cum e asa e cel maibine fa-ti tu o parere!