| oceanoflove a întrebat:

A incercar cineva inghetata lido vanilia fara zahar? Se simte diferit la gust fata de cele cu zahar? Dar inghetata cremola?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Sunt sigura ca daca cumperi inghetata si o gusti vei avea un raspuns mai relevant decat poti obtine pe site.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| ionur a răspuns:

Nu știu de lido ăsta da știu de înghețată cu căpșuni și banane este nebunie dacă ar fi sa aleg între banane și căpșuni clar a-și alege cu căpșuni este nebunie după scap de la munca clar am sa ies să-l caut sa vad dacă aicia au așa ceva.