| RazzyFUnik a întrebat:

A lucrat cineva la BGS? Ca agent de paza sau de securitate? Cum sunt conditiile de munca, beneficiile oferite si salariul? Ce parere aveti despre aceasta firma?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cineva se plangea ca nu a primit salariul si erau niste nesimtiti / nu e firma care e de treaba mai degraba una cu escrocherii. Invata mai bine si bagate jandarm la MAI ca acolo ai salariu bun si esti platit la timp.

| FlorinDiablo a răspuns:

Cumnatimo a lucrat acolo si era agent de paza la cazino avea salariu 12 mil.Statea la caldurica in cazino odata sau de 2 ori pe luna facea patrula cu hammerele alea.Era bine dupa cum zicea el acum lucreaza la pompieri.