| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

A mai cumparat cineva telefon de pe F64? Daca da, in ce stare a venit?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, am cumpărat. De venit, a venit cu mine în buzunar, că stau peste drum de magazin.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu chiar nu iti dai seama de inutilitatea intrebarii tale? Am vreo trei prieteni fotografie care tot cumpara de la F64 una-alta si nu au avut nici o problema pana acum. Daca ai probleme, in 99% din cazuri e vina curierului, nu a magazinului care iti face expeditia.