| ReignForest a întrebat:

Acum 2 zile am intrat pe tik tok si am vazut un video in care era unu(nu am dat like si nici subs), apoi am dat scroll de câteva ori si am văzut alte video cu persoana pe care am văzut-o de cum am deschis tik tok. Vreau sa spun ca alte conturii pe care le urmaresc nici nu mai apar in schimb apar alți doar mie pentru că mamei ii apar alți.Nu mai posteaza sau de ce nu mai apar?

1 răspuns:
| TudorRebecca18 a răspuns:

Pe tiktok ai 2 secțiuni. Unde urmărești și pentru tine(fy).
Faptul că îți apare alt fy decât cel obișnuit, e din cauză că acele clipuri au devenit virale și foarte apreciate decât clipurile pe care le postează prietenii tăi sau pe cei care îi urmărești. Dacă vrei să vezi ce postează, glisezi spre dreapta, la secțiunea urmărești.