| liviupaun a întrebat:

Acum am internet Clicknet Mobile 6gb platesc 15 euro pe luna si m-am cam saturat ca merge incet. Mai am un an pana imi expira abonamentul si as vrea sa imi schimb abonamentul cu unu la promotie Clicknet Power stiti cumva daca trebuie sa platesc ceva in plus daca vreau sa-mi schimb abonamentul sau nu pot sal schimb pana ce nu expira termenul?

1 răspuns:
| dotcube a răspuns:

Il poti schimba cand intri in ultimile 6 luini de contract sau daca optezi pentru un abonament mai scump.