| j1NNNx a întrebat:

Acum ceva vreme cand incercam sa pun un fisier de tip.avi pe Youtube imi zicea ca formatul fisierului este nepermis, cu toate ca este in lista de fisiere permise. s-a rezolvat problema? sau nu pot posta nici acum.avi? vreau raspunsuri de la cineva care stie si nu post-hunt. mersi, funda!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu e suficient să fie tip de fișier permis, mai trebuie să fie și codat cu un codec suportat de YT.
Poți folosi un utilitar de conversie video înainte de upload.