| AlexRoto94 a întrebat:

Acum vreo 2 luni de zile am facut sex neprotejat cu o fata, pe care o stiam de vreo 2 ani de zile, pare cuminte.
Dupa o saptamana am inceput sa mi curga ceva din penis, am fost la doctor si mi-a dat crema Flomexin, o cutie de pastile Fluconazol pentru 7 zile, protectie fica si Uronal (parca)
Ideea e ca sunt plecat in Anglia acum si am niste mancarimi pe pielea ce acopers penisul pare un pic rosie.
Se poate sa fie de la pastile? Nu stiu ce sa fac aici, cui sa cer ajutorul.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Cred că au și acolo medici...