| Sophieka a întrebat:

Aflandu-ma pe trece, semaforul verde pentru pietoni, vine o masina de scoala de soferi aproape peste mine, nu se opreste. Ma opresc eu sa tip si sa ii tin morala instructorului care avea o eleva la volan. Acesta isi da in jos geamul din partea lui si incepe sa ma injure, intrebandu-ma daca mi-a facut ceva si care e problema daca nu a oprit?
Ce demersuri pot face pentru a reclama si a scoate din functia de instructor pe acest "individ"?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai stii de la ce scoala era?

| Sophieka explică (pentru Wr3nch):

Desigur ca stiu, am luat si numarul masinii si am identificat si numele personal si profilul de Facebook al acestui "smecher cu muschi" de Romania.

| Wr3nch a răspuns (pentru Sophieka):

Fara proba video doar sa il reclami la scoala de soferi si cam atat.

| Frank51 a răspuns:

Nimeni nu-i perfect, nici el, nici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista camere de filmat care sa prinda trecerea pe care te aflai? Daca da, du-te la politie
Daca nu ai patit nimic, dar se putea intampla ceva, decat te-a injurat nu ai ce sa-i faci LEGAL...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o curiozitate, cand ai inceput sa tipi ce ai spus, ai injurat?
Ca el poate doar ti-a raspuns la ce ai tipat tu si n-ai ce sa -i faci

| Anonimboy17year a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur așa a și făcut, e o frustrată căruia nu ia convenit că na oprit sa treacă ea, ceva de genul Hary Geană

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Nu am zis ca e o frustrata!
Am zis ca daca tu tipi la el, el e obligat sa-ti raspunda, nu vrei sa plece capul si sa treaca mai departe?
Ea probabil a injurat, el a deschid geamul si a injurat, asta inseamna ca nu are ce sa-i faca nici pentru injuraturi.Asta voiam sa aflu

| Anonimboy17year a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai spus tu ca e frustrată, am spus eu

| Sophieka explică (pentru anonim_4396):

Nu am injurat. Am tipat sa se opreasca, fiindca sunt pieton, pe verde si trec.

| Sophieka explică (pentru Anonimboy17year):

Crezi ce vrei, mai cresti si mai vorbim. Cand vei da peste unul care sa te loveasca cu masina, mai vedem atunci cum te simti.

Răspuns utilizator avertizat