| Lolisimus a întrebat:

Ai voie cu 2 telefoane la aeroport? Adica eu daca merg din Romania in Polonia am voie sa iau cu mine doua telefoane?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai voie! Poti avea unul de servici si unul personal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ai si 5

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Doar că trebuie puse la controlul de securitate de la aeroport în tăviță separată, alături de alte electronice pe care le ai cu tine - tabletă, laptop, aparat foto etc.

| oz_1736 a răspuns:

Normal ca ai voie. Mie nu mi-au spus nimic

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Ai voie sa îți iei și 3 laptopuri și trei telefoane și tot ce vrei, dar, sa nu depaseasca un anumit numar de kg bagajul în sine. Eu așa stiu. happy