| ~LoOoLa~KyD~ a întrebat:

Ajutati-ma! Cand imi deschid laptopul, monitorul e negru si nu se intampla nimic, nu se vede nimic pe ecran. Ce as putea face? E stricat?

Răspuns Câştigător
| AndreeaNustiu a răspuns:

Nu cred ca ce sticat asa mi s-a intamplat si mie, mai intai trebuie sa il lasi 24 de ore, mai apoi il deschizi si apesi pe butonul de pornire de multe ori si ti apasat, daca asa nu merge inseamna ca ai o defctiune sau daca ai internetul prin cablu ar mai fii o varanta ca ar fi trasnit de fulger acel cablu. Daca nici cum ti-am spus eu nu merge ar trebui sa te duci la un specialist cu el. Sper ca ti-am fost de folos, funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Spitz10 a răspuns:

Poate s-a ars ceva in el, desi e putin probabil.Ar fi ceva daca ai mia vea garantia de la el.Sau dul la cineva care se pricepe o sa stie el ce are.

| Juleuuss a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie asta. Scoate bateria laptopului și rebag-o. Eu așa am rezolvat problema. Baftă!

| georgiana1316 a răspuns:

E clar ca daca are monitorul negru ori placa video este stricata si poate fi alta cumparata, ori laptopul e stricat.