| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma cu sims2, am incercat de n ori sa bag toate paku-rile adica acelea cu pets, night ...etc. cand instalez sims2 imi merge, cand instalez un pack, il bag in fisierul sims2 si cand se termina de instalat pack ul, imi da eroare eu ii dau ok(alta varinata nu este) si mi se sterge tot pack ul instalat... unde sa bag sau ce sa le facsad?

1 răspuns:
| Jane_6633 a răspuns:

Punele in foldere diferite. Si vezi sa le instalezi in ordinea corecta ( cauta pe Google ). Daca nu merge inseamna ca packurile nu's bune. Nu ma pot pronunta pentru ca nu stiu despre ce eroare este vorba.
Sper ca am ajutat! Succes!