| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine. nu stiu de ce primesc sms acesta zilnic de la vodafone :" mesaj de informare generat: Creditul tau este insuficient pentru a beneficia de serviciul solicitat(id 304)reincarcati cartela vodafone"... am sunat la 304 dar degeaba. nu au nici o legatura. cum sa dezactivez?

3 răspunsuri:
| andreea_2617 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru si nu stiu de ce!

| radical a răspuns:

Poate nu ti-ai platit creditul...si este insuficient. Poate daca l-ai plati nu ai mai primi mesajul. Daca esti pe Vodafone, poti sa o platesti la un sediu vodafone.Cum sunt sediurile mari Orange.

| larissuka a răspuns (pentru radical):

nu sunt pe abonament radical. si imi incarc cartela luna de luna. deci. chiar nu stiu!