| kUuKii a întrebat:

Ajutor urgentcrying Catelusa mea de 6 zile pana acum facea multa galagiehappy. Astazi nu a mancat nimic, nu vrea sa manance, a dormit toata ziua, este rece si molesitacrying Deci va rog ce sa i fac nu vreau sa moaracrying unde stau eu nu este doctor veterinarsad

3 răspunsuri:
| magicianul19 a răspuns:

Nu stiu fai o frectie cu nidoflor

| pinkrulz1994 a răspuns:

Hmm. daca are 6 zile, e clar! asa am patit si eu cu 2 pui de chihuahua. i-a nascut iar dupa 3 zile a murit unu, dupa 4 zile al doilea.deci nu e solutie.asta estraight face faza e ca la pui nu exista tratamente.Incearca sa o hranesti cu pipeta dar cel mai bine ar fi sa o lasi singura langa catea si las-o sa moara ca n-are rost.La 6 zile.se intampla stai linistita.eu dupa a mea plangeam noaptea pentru ca era exact catelusa din cuib care o tineamstraight face

if u need a hug i am here big hug >big grin

| nixy a răspuns:

Iti recomand so duci la un veterinar. si asta cat de repede poti! posibil sa aiba viermisori, dar medicul va sti cel mai bine