| Alexutz_Alexandru_1987 a întrebat:

Alloha! Am un telefon Bluboo Dual si nu ii gasesc husa, eu am una dar e de plastic si efectiv s-a crapat in toate colturile fara niciun soc. Eu m-am gandit sa-mi cumpar una de iphone 7s pentru ca are si amprenta iar eu o folosesc. Daca credeti ca alta husa s-ar potrivi va rog sa imi spuneti cum se numeste sau daca se potriveste cea de iphone 7s. Multumesc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Gasesti aici chiar pe site-ul oficial Bluboo din tara:
https://www.bluboo-romania.ro/......-dual.html

3 răspunsuri:
| Voicu_Jimy_1998 a răspuns:

Salut daca vri o Husa de Blubo gasesti pe Gearbest la vreo 20-30 lei transport Gratis si nu o husa de iphone7 plus nu se potriveste