| FemeiaPaiangan a întrebat:

Alta intrebare legata tot de telefonul Samsung E2510:Am umblat pe la setarile de trimitere a mesajelor(mai mult de curiozitate)si am schimbat cateva lucruri pe acolo.Nu stiu exact ce dar acum cand vreau sa trimit un mesaj imi cere sa introduc centrul.Nu pot sa trimit mesajul daca nu il introduc iar daca scriu niste cifre la nimereala imi da eroare dupa ce incearca sa-l trimita.Am incercat sa umblu din nou la setarile de trimitere a mesajelor dar nu stiu cum sa dezactivez obtiunea de a cere sa introduc centrul la trimiterea unui mesaj.Cum pot sa scap de aceasta optiune sau eventual macar ce cifre trebuie sa tastez ca sa nu mai imi dea eroare la trimiterea mesajelor?

1 răspuns:
| Ralluxd a răspuns:

Sincer am avut si eu Samsung E2510 dar nu am patit asa ceva.