| Soleron a întrebat:

Alutare TPU. Am o problema cu pc-ul, mai exact cu ecranu care ramane negru > acesta face asa de cate ori unitatea e plina de praf, asa mi-a facut si ieri cand l-am curatat destul de bine, toate ventilatoarele si ieri mi-a mers fara probleme, dar azi de la `1 zi de cand l-am curatat n-a mai pornit ecranu, adica era tot negru,(i-am dat restart, redeschidere si nimic dupa 5 minute i-am bagat 2 pumni la unitate si s-a auzit sunetu acela si s-a pornit.). Intrebarea mea este de ce nu s-a deschis ca are 1 zi de cand l-am curatat cu aspiratoru si pensula. Ce problema sa aiba? Dati-va cu parerea sa stiu ce sa-i fac, ca maine nu cred ca o sa-l mai pornesc. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e un virus, poate a cedat HardDisk-ul, poate se intampla ceva cu sursa, poate nu mai are racire corespunzatoare sau poate pur si simplu calculatorul este batran!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Soleron explică:

Cred ca a fost de la memoria hard disk-ului. Am mai eliberat din ea si pare ca merge. Multumesc