| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Am 4 zile de cănd sunt blocat pe Facebook! Oare căt timp mă țin ăștia blocat sau poate exsistă, vreo modalitate să mă deblochez? o zi frumoasă vă doresc!

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Depinde cat ti-au spus ca esti blocat, poti sa fi si 30 de zile dar nu cred cred ca in maxim 10 zile.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru vocea):

Wau! ei mi-au spus că 24 de ore, dar naiba mai știe!? Mulțumesc frumos, și o zi frumoasă să ai!

| floresdemayo a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Cred că cei de la FB au uitat de tine! ))
Dacă poți intra în contul tău, dă click pe "Raportează o problemă" și alege opțiunea"Ceva nu funcționează". Scrie-le în lb. engleză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informeaza-te de ce ai fost blocat, adica acceseaza Facebook si cand iti scrie ca ai fost blocat si nu te poti loga pe cont trebuie sa iti apara si o varianta care sa te lamureasca de ce, iar daca nu uitate la un tutorial pe Youtube sau mai stiu eu ce.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos! Am fost blocat pentru niște postări, anti-guvern!

| Volsvagan70 a răspuns:

Renunta la Facebook. Cei de la Facebook sunt doar niste evrei care spioneaza milioane de oameni.