| coco4782 a întrebat:

Am abonament la cosmote si am 20min. loialitate, ce pot face cu ele?

3 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Buna dimineata! Eu stiam de puncte de loialitate, nu de minute.dar cred ca e acelasi lucru. punctele de loialitate sunt acele puncte care le castingi, tand pe aceeasi retea (adica nu ai schimbat reteaua cosmote).si eu am puncte de loialitate, si mi-am cumparat mai demult un telefon, cu 1000 pcte de loialitate si am platit diferenta. pentru asta sunt bune minuele/punctele de loialitatehappy

| coco4782 explică (pentru Daviiiiiid):

Imi arata minute loialitate

| Daviiiiiid a răspuns (pentru coco4782):

Ma gandesc ca sunt bune tot pentru a le da pe un telefon si a plati diferentahappy