| alexalexandrusincerul a întrebat:

Am apa sub frigider, s-a dezghetat si a curs si nu mai pornea...am povestit si in intrebarile anterioare...dar voiam sa va intreb daca poate fi vreo problema,frigiderul de abia aum a pornit,l am scos din priza,am sters din apa,dar tot mai era, se auzea apa daca miscam de frigider..eu stau singur si nici nu ma prea pricep... apa poate ajunge la motor sau poate face scurtcircuit? Este apa si in tava aceea din spatele lui, dar si sub frigider.

2 răspunsuri:
| Ioan_Vlad_2003 a răspuns:

Pai, il scoti din priza vreo 3-4 zile pana se usuca apa si dupa-i ca nou happy

| alexalexandrusincerul explică (pentru Ioan_Vlad_2003):

Pai l am bagat, merge, mai pot aparea probleme daca mai e apa sub el? Nu l as scoate ca am mancare in el