| Carabulea_Luminita_1998 a întrebat:

Am auzit bine sau Thalía s-a retras din muzica.Pe net nu scrie si vreau sa aflu. Dau fundita care stie sa imi raspunda rapid, va rog frumos daca Thalía s-a retras din muzica cand si de ce, mai ales anul.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu s-a retras, apare la emisiuni, scoate melodii (de ex aia cu Maluma a fost un hit).
Se dedica si familiei dar inca mai merge la concerte si se gandeste la piese noi, bine nu ea, cine i le compune laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Thalia s-a retras acum 2 ani, ca sa se dedice familiei si celor 2 copii ai ei. Nu mai are nevoie de bani, ca-i casatorita magnatul Tommy Motola (adica este super bogat).