| Dominicc a întrebat:

Am auzit ca maine e greva si nu s; ar face scoala...

eu sunt din rm valcea si la liceul unde sunt eu cica nu vor directorii sa faca greva.

daca nu m; as duce cred ca mi; ar pune absentza.

mi se pare aiurea pentru ca liceele din zona nu fac ore.
ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu vor sa faca greva, se pun absente. happy

| Elena1234456 a răspuns:

E mai bine ca faceti, pentru ca doar noi elevii pierdem si orele nu se mai recupereaza.Eu zic sa mergi la scoala.

| Razvan a răspuns:

Sa te duci la prima ora, sa vezi care e treaba si daca nu e nimeni sa pleciwinking

soothe
| soothe a răspuns:

Du-te la ore. Greva nu ajuta la nimic... nici macar tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marsh la scoala prunkwinking
i: de ce sa stai acasa?
r : ca sa pleci la scoala la varabatting eyelashes
fa pe prostu` oh go on oricum decat acasa oh go on
mai bine acolo si la vara te distreziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine nr 4 din rm valcea face scoala?

| GabiArian22 a răspuns:

Da este greva dar cred ca ar trebui sa se faca ore pentru ca sunt orele pierdute de noi...

| bogdan_5147 a răspuns:

Eu sunt din Sebes judet Alb si tot la fel este noi facem scoala iar alte scoli din judet nu fac e aiurea si la noi motivul este ca nu s-au adunat sindicatele sa discutestraight face