| Furnicuta000 a întrebat:

Am auzit ca se scumpesc utilitatile dar nu prea am inteles cu cat. Daca de ex plateam la enel inainte 500 lei pe 2 luni, cat sa ma astept sa platesc? Gaze nu am

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ai auzit acum ca se scumpesc? Deja s-au scumpit. Si sunt mari scandaluri din cauza asta.

| Furnicuta000 explică (pentru Yuoia):

Nu am primit nicio factura recent ca sa ma conving. Si nici pe la tv nu ma uit

| iVlad27 a răspuns:

Buna.
La mine la casa de la tara inainte venea 150 lei plus minus.iar acum 240 le(acelasi consum si anume 270 kw.) iar gazele cred ca au ramas la fel. nu s-a schimbat nimic la factura momentan.
Eu nu am auzit de nici o alta scumpire in zona mea.

O zi frumoasa