| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de asa fraza...ca laptop-ul poate functiona fara baterie, ci doar cu acumulatorul ..este adevarata fraza?

4 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Nu stiu, dar dupa logica mea, nu happy
Deoarece, acumulatorul incarca bateria. Daca nu mai are baterie, ce incarca? laughing

| AUDIQ a răspuns (pentru Iamnotme):

Eu nu am incercathappy dar si mie mi s-a parut amuzanta ideea

| K0sti a răspuns (pentru Iamnotme):

Cum sa incarce acumulatorul bateria? Ia vezi ce e ala acumulator si ce e aia baterie. Ia vezi care dintre ele perminte incarcare si cum se face asta! Google it!

| Sebastian11x1 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui fara baterie, dar cu alimentatorul, si da, merge