| incredibilu a întrebat:

Am auzit la scoala o poveste despre una Bloody Mary.E adevarat ca daca te duci in fata oglinzii si ii zici numele de 3 ori ea o sa-ti apara in oglinda? Vreau raspunsuri serioase! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Senzaționalul a răspuns:

E la fel de adevărat ca Moș Crăciun.

5 răspunsuri:
| joker50 a răspuns:

Eu am incercat si e adevarat.Am incercat la ora 12 noaptea si am vazut o femeie roscata cu fata verde albicios ceva gen mucegaiul si m-am speriat si de atunci merg in fiecare duminica la bisaerica sa ma simt protejat si sa stii ca e gresit ce am facut.

| BiuL a răspuns:

Nu e adevarat. E o poveste de speriat copiii, ca Bau Bau.

| Mihaela1964 a răspuns:

Bineinteles ca nu-i adevarat... povesti de speriat copiii naivi, asta e tot.

| Mirunelu a răspuns:

Nu este adevarat, este doar o poveste de groaza.

| dodo222 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi daca e adevarat sau nu