| Deliaaa24 a întrebat:

Am avut pe sutienul de baie niste bilute si cand le-am dat jos mi-au ramas urmele de lipici cu care erau ele puse. Cum fac sa le dau jos? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Incearca sa folosesti o perie(existau odata perii de curatat rufele) sa speli cu niste apa si niste detergent si se duc.big grin

| beeepp a răspuns:

Pai poti sa faci asa, pune la foc apa dar sa fie cat de cat calda, foloseste sapun, o perie si un detergent.Si te asigur ca nu vei mai avea urme...tonguehappy