| kzn00b a întrebat:

Am bagat bratara de argint in clor si sa innegrit l-am bagat in otet s-a albit am dat si cu pasta de dinti dar numai e cum a fost inainte de a-l baga in clor...straight face mai e argintu s-au asa de forma? cat mai multe detalii, dau funda!

1 răspuns:
| larascumpik a răspuns:

Pai daca sa inegrit cand ai bgato in clor inseamna ca bratara nu era din argint bratara de argint nu sar fi inegrit Bratara nu va mai fi argintie de acum in colo Sper ca te-am ajutat!