| Titutitututi a întrebat:

Am baut pentru prima data, astazi, in total viata mea, un alcool numit feteasca neagra\demisec. 75 CL, 14, 5 volum
Eram sj sunt in camera mea, imi vad de tereaba, beau, nimic rau si ma simt decent, dar acum am un breakdown teribil si Inca IL sufar. Am o durere de cap si dela alcool de nu mai pot. Am baut jumate din tot alcoolul Pana acum.
Am plans si am tipat si am facut lucruri prostesti si Inca nu mi-am revnit, au trecut do u aore.
Cum as putea sa ma imbat mai rapid? M-am infometat si limitat de apa pentru do u a zile si tot nu m-a lovit sa ma imbete.
Acum nu mi-a mers deloc si vreau Sa vomit.
Ce bauturi alcool ATI recomanda?
Stiu ca vodka e mai Buna decat vinul acum, si am facut greaseAla sa cumapr Vin.
Nu sunt genul de tipa care sa Bea mult, nu ma intereseaza gustul, vreau doar efecul, deci nu ma luati cu "un bax de bere merge bine".

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede dupa cum scrii ca esti muci. Esti tipa sau tip? Avand in vedere poza.

| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as uita dupa niste laxative puternice.

Te vor scoate din depresie urgent...

| TimmyTim a răspuns:

Mai bine nu îți dam nici o idee!
Nu cred ca merita nici măcar sa încerci sa te îmbeți! Pentru ce? Sa vezi cum e? Sa uiți de ceva? chiar nu merita... nu mai încerca.
Fi deștept și lasă te de chestia asta.

| BogdanGbY a răspuns:

Vedeti copii daca beti bautura proasta? Nu mai bine imi zici ce se întâmplă? Pot vb cu tine am timp cat vrei aa vorbim ok? Daca vrei sa bei ia un lichior cu rom sau ciocolata e dulce? Daca ai o problema de depresie sau anxietate poti vb cu mine si eu am dar daca e vorba de dragoste trebuie sa iti zic niste chestii daca nu incerc sa te ajut oricum imi poti povesti viata ta, ti-o povestesc pe a mea, e trista. unică. dar totuși 90% a fost de **** 10% doar băutura si tutunul mai ma face sa zâmbesc, oricum daca vrei iti dau Facebook meu sau nr si vb? stai in pat.