Janina
| Janina a întrebat:

Am cartela Orange. Dupa sun la 444, care sunt pasii ce trebuie urmati sa intru in legatura cu un operator? Am ascultat instructiunile lor de 5 ori si nu spune nimic de un operator Orange, am incercat si toate variantele de pe net gasite si nimic.

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://www.orange.ro/......ti-ro.html

Tasta 1 apoi astepti sa vezi ce variante ai pentru setari/cont/net/etc si la final tasta "0" (zero).Mai treduie sa astepti pana va respunde un operator cam 1-2-3 minute in functie de cat sunt de "ocupati" dar TREBUIE SA ASTEPTI cu o melodie in fundal :-bd

| ursey a răspuns:

Deci apesi tasta 1 pentru limba romana dupa care alegi o optiune de exemplu tasta 6 si abia acum apesi tasta 0 si te baga in legatura cu un operator