| Elena2001BR a întrebat:

Am comandat ceva de pe olx. Vânzătoarea a zis că mi-l trimite prin curier rapid. Precizez că sunt din Botosani iar cea de la care cumpăr e din București. Cât mă costă transportul prin curier rapid?

Răspuns Câştigător
| Random123456 a răspuns:

Nu ti-a spus acest detaliu?
Hm, depinde si de curierat. Sunt unele firme care iau 10-15 lei, dar pot ajunge si pana la 30-35, trebuia sa intrebi. Acum, daca esti din oras, se va perceepe doar taxa de curierat, dar daca esti dintr-o localitate in care curierul nu are acoperire, va trebui sa platesti kilometri suplimentari.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce transporti si cu ce curier transporti?

| xerxes1 a răspuns:

Cate kg are acel ceva si ce firma de curierat foloseste?