| WestSid3 a întrebat:

Am cont pe youtube si am uitat parola. big grin Cum pot sa fac sa o recuperez? happy

Răspuns Câştigător
| 334499 a răspuns:

Dai pe->sign in-> can't acces my account ->introduci user name-ul si iti va trimite noua parola pe mailul pe care te-ai inregistrat

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Cand ii dai sa te loghezi iti apare forgott pasword... apasa acolo sper ca mai stii si emailul pe care tiai facut contul deoarece pe email iti trimite contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi mai trimite pe mess mail-u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont pe youtube si am uitat parola. Cum pot sa fac sa o recuperez?