| User8729 a întrebat:

Am cumpărat 2 bilete de avion online, iar între timp m-am îmbolnăvit de Covid și am vrut sa anulez bilete dar nu am reușit sub nici o forma sa iau legătura cu cineva, am sunat la compania de la care le-am luat dar mi-au închis apelurile de fiecare data și nici altfel nu-i pot contacta sa anulez zborul.
Din contul bancar nu s-au extras banii pentru zbor, așa că am extras toți banii din cont in speranța că nu pierd suma de pe bilete.
Mă întreb dacă acea companie tâmpită, îmi mai pot lua banii din cont daca pe el am mai lăsat 40 de lei sau pe viitor vor extrage suma aia de pe bilete?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pana nu obtii de la ei o anulare vor incerca. De la cine ai biletele?

| User8729 explică (pentru Wr3nch):

Esky.ro
Deci am sunat și nu mi-a răspuns nimeni
Contul e gol, nu cred au acces sa îmi puna sechestru peste cont și să extragă când vor ei banii

| Catrice a răspuns:

Hopa avem iar nume...ce face covidu din oamenihee hee
Cam ciudatel și foarte scump site-ul da' dacă avem bani.