| florin2012n a întrebat:

Am cumparat acum 1 luna o pereche de adidasi si deja materialul de la calcai de pe interior s-a deteriorat. Exista vreo metoda prin care as putea sa-i repar?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu totii iubim incaltamintea! Dar cand aceasta se deteriorează, nu ne simtim chiar bine. Încearcă să cumperi o talpa subtire si sa o aplici in interiorul adidasului peste cea din fabrică, sau daca o poti schimba pe cea din interior cu atat mai bine.Dar cu reparatul este mai greu... daca ai vreun cismar la tine in oras apelează la acesta, sigur iti va da o mana de ajutor! Meriti"a doua sansa"

1 răspuns: