| nosferatu32 a întrebat:

Am cumparat astazi acest laptop de pe EMAG, laptopul este nou dar nu ii merge deloc touchpad-ul inca de la instalare windows 10 numergea deloc! Oare de ce? Este stricat din fabrica? Sau trebuie instalat driver-ul? Nu am intalnit niciodata laptop care sa trebuiasca sa-i instalezi driver ca sa mearga touchpad-ul, doar sa-i instalezi driver pentru unele functii in plus(ex. gesturi multiple) doar atat.

Răspuns Câştigător
| darkhell217 a răspuns:

Depinde de laptopuri, unele au nevoie de instalare unele nu la tochpad, incearca cu https://drp.su/en daca nu te descurci si vrei sa te ajut ti-l pot instala eu

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Toate draiverele trebuiesc instalate daca lipsesc