| CataCatalin994 a întrebat:

Am cumparat un espressor BOSCH tassimo, intrebarea mea este, pot utiliza numai capsule tassimo sau orice capsule?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"pot utiliza numai capsule tassimo" - corect (ps- n-au nici un cod cum aiurea spunea cineva, doar o formă/dimensiune specifică)

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bani aruncati aiurea. Numai capsulele lor. Care cam costa.

| CataCatalin994 explică (pentru darrio2007):

Am facut un calcul si la 2 lei cafeaua cat dadeam eu inainte in fiecare dimineata la magazin, ies mai bine cu capsule si la bani si la faptul ca nu trebuie' sa mai alerg dupa cafea in fiecare zi la 7, si si la gust. Imi scot banii pe espressor intr-un an, e ok.

| darrio2007 a răspuns (pentru CataCatalin994):

Puteai bea si la un leu cafeaua.

| CataCatalin994 explică (pentru darrio2007):

Da, la automatele din gara, in alta parte nu am. Si in plus, nu se compara calitatea si confortul.

| mihai69 a răspuns:

Poți pune capsule COMPATIBILE. Eu unul încă nu am găsit altele...

Răspuns utilizator avertizat