| Alex_6294 a întrebat:

Am cumparat un Samsung galaxy s5 si cand mi se stinge ecranu de lockscreen si apas pe buton se aprinde greu cu intarziere, spuneti-mi ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Intra in setari la viteza indicatorului si da la maxim! toate iti vor merge mai rapid. Daca nu functioneaza, instaleaza un anti virus.

| Alex_6294 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Bună, daca e sa-l duc la un service gsm, mi-l poate repara si daca da, cat m-ar costa?

| Alex_6294 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Multumesc, chiar a mers.

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru Alex_6294):

Eu zic sa il duci la un stand de huse, daca il duci in service iti ia si multi bani si dureaza mult, iti repara orice la el. tot mai gasesc ei ceva defect acolo si pretul ti l duce tot mai sus cu orice mica, chestie pe care ti o fac! Mai mult de 100 de ron nu are ce sa coste, mie mi au luat in mall la stand de huse( unele au si reparatii, la asta ma refer ) 50 de lei ceva mai complicat, il blocasem si nu mi se deschidea, a trebuit sa imi intre in el prin calculator sa descarce. Succes!

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru Alex_6294):

Nu ai pentru ce! Ma bucur, multumesc si eu.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Resetare,nu esti singurul fi fara griji

| Xaya a răspuns:

S-ar putea sa fie un defect de fabricatie, du-l la garantie si iti da unul nou.

| Alex_6294 explică (pentru Xaya):

Pai eu l-am cumparat la mana a doua dupa olx, daca e sa-l duc la un service gsm mi-l poate repara si cam cat m-ar costa?