| Maries_Andrei_1999 a întrebat:

Am dat comanda martea trecuta de ceva de pe net si nu a ajuns nici acum coletul postal. Am sunat la site si ei au zis ca au expediat comanda. La posta am fost 3 zile la rand si au zis ca nu au primit nimic. E din cauza vremii? Ati patit si voi asa? E normal sa dureze atat pe vremea asta? Mai vine coletul? Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e prin posta mari sanse sa se fi pierdut, dar sa zicem sa sunt in intarzaiere din cauza black friday

| mont a răspuns:

Stai linistit, cel mai probabil va veni. In perioada asta mai ales sunt intarzieri ca au fost multe zile nelucratoare si aglomeratie mare datorita black friday-ului. Am patit si cand a durat 2 saptamani pana sa ajunga, nici curierul rapid nu se misca prea repede acum.