| AvalohAlyn a întrebat:

Am dat o comanda la Emag si scrie ca livrarea se face abia pe 28 noiembrie..de ce asa de tarziu? Inteleg ca e Black Friday dar totusi e cam mult timp de asteptat.

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

S-au dat multe comenzi, au si oamenii nevoie de timp de impachetat, crezi ca lucreaza mii de oameni? Au si ei cred ca maxim cateva sute, trebuie verificate stock-urile, facute garantii, adrese, chemat curierul. Daca ai obiectii de ce nu-i suni pe ei? Ai numarul de la eMag. Mult succes!

| suntserios a răspuns (pentru MadalinG99):

In realitate au mii de angajați... Ca totuși e eMAG. Problema lor cea mai mare sunt curierii nu depozitele lor

| MadalinG99 a răspuns (pentru suntserios):

Si ei, crede-ma.