| Rux2000 a întrebat:

Am dat pe Instagram la contul meu,pe categorie adica sa aleg cu ce ma ocup - Model,artist etc - dar acum nu știu cum sa ies, vreau sa nu aleg nimic dintre acele opțiuni.
Am ales "blog personal" pentru ca nu puteam pune "persoană publica" sau "cântăreață" pentru ca nu sunt. Vreau sa nu imi mai arăta nimic pentru ca nu vreau ca email'ul meu sa fie public

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Unde scrie "Editează profilul", numele tău si numele de utilizator sunt obligatorii, în rest completezi celelalte câmpuri doar dacă vrei. Nu ești obligată.
Adresa de email si tel sunt informatii private, nu ți le vede nimeni.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Setări/detalii despre confidențialitate si modifici pe acolo ce ai nevoie

| Rux2000 explică (pentru Necunoscutu92):

Pai stiu asta doar ca eu nu vreau sa pun nimic si nu gasesc opțiunea asta doar sa aleg o profesie

| Rux2000 explică:

Am reusit a trebuit doar sa dau la "revii la contul personal"

| floresdemayo a răspuns (pentru Rux2000):

Păi, tu ai trecut la contul de afaceri?

| Rux2000 explică (pentru floresdemayo):

Da pentru ca nu am știut ce este si am apăsat pe acolo până când nu am mai știut să-l fac la loc? Dar am reusit. Mulțumesc

| floresdemayo a răspuns (pentru Rux2000):

Las' că așa se învață! Abia ai aflat și ce-i pe acolo, la contul de afaceri! ))

| Rux2000 explică (pentru floresdemayo):

Asa este.